AGATA KOŁAKOWSKA „Szczęście na miarę”⭐️

AGATA KOŁAKOWSKA „Szczęście na miarę”⭐️  a
Książka przekazana przez wyd. PRÓSZYŃSKI i S-ka.
Która z kobiet nie marzy o pięknej sukience, stroju oddającym jej osobowość, zaprojektowanym i uszytym tylko dla niej? I takie szczęście mają kobiety korzystające z pracowni Leonarda. Dodatkowo w każdą suknię jest wszyty haft z jednym życzeniem i o dziwo, te życzenia się spełniają. Dagna, dziennikarka miejscowej gazety próbuje udowodnić Leonardowi oszustwo, do chwili kiedy i jej życzenie się spełnia. Dlaczego tak się dzieje i jaki sekret skrywa samotny krawiec? Czy jest czarodziejem? A może to wiara jego klientek w moc sprawczą życzeń, powoduje, że ich życie się zmienia.
Jak już wielokrotnie pisałam, powieści obyczajowe to nie jest moja bajka. Tymczasem ta książka mnie ujęła swoim klimatem, cudownymi opisami strojów, prawdziwością ludzkich losów, często poplątanych, trudnych. „Szczęście na miarę” podziałało na mnie jak ożywczy strumień. Książka dała mi możliwość ucieczki w inny, magiczny świat, czytając dotykałam tkanin, widziałam sukienki, jedyne, niepowtarzalne, takie o jakich każda z nas marzy. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów. Wspaniale napisana powieść, oryginalna, wymykająca się sztampom. Fantastyczna lektura, którą każdemu gorąco polecam. Złota gwiazdka za pomysł i wykonanie. (G.S.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>