S.K. TREMAYNE. „Asystentka” *****

S.K. TREMAYNE. „Asystentka” ***** as
Tłumaczenie: Bartłomiej Nawrocki.
Książka przekazana przez wyd. CZARNA OWCA.
Jo, młoda kobieta po rozstaniu z mężem zamieszkuje u swojej przyjaciółki. Luksusowy apartament jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia elektroniczne, asystentów. Niestety w pewnym momencie te urządzenia przejmują kontrolę nad życiem Jo, dręczą ją, przypominają o pewnej tragedii, namawiają do samobójstwa. Doprowadzają kobietę na skraj obłędu. Czy technika zaszła aż tak daleko, a może ktoś za tym stoi? Do tego musi dojść bohaterka. Jo zaczyna walczyć o życie.
Znakomicie napisany, wciągający i nie dający odetchnąć thriller psychologiczny. Studium szaleństwa, do którego można doprowadzić manipulując człowiekiem. Powieść świetna warsztatowo, wielowarstwowa, prowadząca czytelnika przez meandry ludzkiej psychiki i pokazująca rodzące się zło, obłudę, zemstę. Najwyższa ocena i gorąco polecam. Ta książka Was nie zawiedzie. (G.S.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>