MAŁGORZATA J. KURSA ” Wiedźmy w opałach” ⭐️

RECENZJA PATRONACKA.
MAŁGORZATA J. KURSA ” Wiedźmy w opałach” ⭐️  119036672_5057902817569121_9096658149604694701_o
Książka przekazana przez wyd. LUCKY.
Trzecia część przygód czterech pań z Agencji Literackiej Tercet i sekretarka. Tym razem tytułowe wiedźmy też wpadną w spore kłopoty. Na bankiecie zorganizowanym przez agencję giną dwie autorki debiutantki. Wiedźmy otrzymują dziwne listy z pogróżkami. Wraz z komisarzem Niżem i sekretarkiem upiorne damy postanawiają dopaść mordercę. Co się wydarzy? Tego nie zdradzę, ponieważ musicie przeczytać tę książkę.
Małgorzata Kursa ma niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju poczucie humoru. W inteligentny sposób potrafi napiętnować przywary środowiska literackiego. Odważnie, ale z ogromną klasą.
Przyznam, że nie mogłam oderwać się od tej powieści. Bawiłam się znakomicie, chwilami nie mogąc opanować napadów śmiechu, ale też są tu momenty wzruszające. Przepięknie opisana miłość, której nie kończy śmierć. W fenomenalny sposób autorka połączyła humor z liryzmem, co dało niesamowity efekt. Znakomita intryga kryminalna, wyraziste postacie, zbrodnia i miłość, a do tego jak zwykle para upiornych zwierzaków. I za to wszystko z pełnym przekonaniem złota gwiazdka. (G.S.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>