MARTA RADOMSKA „W tę samą stronę” *****

MARTA RADOMSKA „W tę samą stronę” *****

Książka przekazana przez wyd. CZWARTA STRONA. 106734078_4709995229026550_2446409062966328663_o

Nina traci pracę w Agencji Reklamowej. Tego samego dnia dostaje dziwny list od swojej przyjaciółki Izy, w którym ta pisze o tym, że musi zniknąć. Na dodatek ratuje szczeniaka, który wyrywając się opiekunowi wybiega na ulicę. Nina postanawia pojechać do dworku przyjaciółki i ustalić co się z nią stało. Spotyka tam pana od psa, który okazuje się bratem Izy i jego antypatyczną żonę. Nina próbuje odkryć tajemnicę zaginionej przyjaciółki. Robi to razem z Adrianem, jej bratem. Między nimi zaczyna kiełkować uczucie. Nina zdaje sobie sprawę, że to bez sensu, bo przecież Adrian ma żonę, a ona też jest związana z innym mężczyzną. Jak potoczą się losy tych dwojga? Czy odkryją tajemnicę Izy?

Przeczytajcie sami. Naprawdę warto. Autorka napisała uroczą, klimatyczną powieść, osadzoną w pięknych plenerach. Jest tu też pies Vinci o nieco skomplikowanym charakterze. Obawiałam się, że czeka mnie lektura romansu, a to niestety gatunek, którego nie lubię. Tymczasem dostałam piękną opowieść o miłości, o ludzkich losach, często trudnych i pogmatwanych. Gorąco polecam tę letnią, gorącą lekturę. Najwyższa ocena za styl, postacie, plastyczność i ciekawą akcję. (G.S.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>