KATARZYNA BERENIKA MISZCZUK „Ja cię kocham, a ty miau” *****

KATARZYNA BERENIKA MISZCZUK „Ja cię kocham, a ty miau” *****

Książka przekazana przez wyd. WAB.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Ala ma kota? Tak, w tej powieści Alicja ma kilkuletniego kota Lorda. Bohaterka jest malarką i dostaje zaproszenie na konkurs do posiadłości starego człowieka, o którego ogromnym majątku krążą już legendy. Śmietański ma wybrać spośród uczestników najzdolniejszego artystę i przekazać mu cały swój majątek. Ala z Lordem jadą do oddalonej od ludzkich siedzib rezydencji. Jednak wszystko jest nie takie, jak sobie wyobrażali. Zaczynają znikać ludzie, narasta nastrój grozy. Odcięci od świata muszą zmierzyć się z…. czym? Tego nie zdradzę.

Fantastycznie napisany kryminał z elementami komediowymi. Narratorem jest kot, który odkrywa tajemnice starej posiadłości. Znakomicie przedstawione postacie, kot, w którym nie można się nie zakochać, świetna, wciągająca intryga kryminalna. Znakomita lektura, od której nie sposób się oderwać. Najwyższa ocena i gorąco polecam. (G.S.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>