KAROLINA STASZAK „ENDOMETRIOZA. KOBIECOŚĆ NIE MUSI BOLEĆ”*****

KAROLINA STASZAK „ENDOMETRIOZA. KOBIECOŚĆ NIE MUSI BOLEĆ”*****
KSIĄŻKA PRZEKAZANA PRZEZ WYD. MANDO

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

W Polsce około milion kobiet choruje na endometriozę. Jak ją rozpoznawać? Czym się objawia? Czym jest leczenie holistyczne endometriozy? Jak radzić sobie z tym problemem w codziennym życiu?

Autorka, opierając się na własnym przykładzie opisuje doświadczenia i walkę, jaką musiała podjąć by endometrioza nie zdominowała jej życia. W książce znajdziemy nie tylko porady specjalistów z dziedziny psychologii, seksuologii czy dietoterapii. Mamy tutaj także przepisy kulinarne i prawdziwy przykład kobiety, która nie poddała się, choć niejednokrotnie miała poczucie przegranej.

Polecam tę książkę każdej kobiecie. Pamietajmy, lepiej zapobiegać niż leczyć. Polecam serdecznie i przyznaje komplet gwiazdek za sposób podejścia do tematu, obszerne odpowiedzi na wiele trudnych pytań , odwagę pokazania własnej walki z chorobą i okładkę, która daje nadzieję na to, że endometrioza nie musi wcale przekreślać naszego życia. (I. Frankowska)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>