JOANNA SZARAŃSKA „Złość piękności szkodzi” *****

JOANNA SZARAŃSKA „Złość piękności szkodzi” *****

Książka przekazana przez wyd. CZWARTA STRONA.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

Zojka powraca . Tym razem wraz z upiorną babcią jedzie do luksusowego hotelu na uroczyste otwarcie. Wyjazd jest służbowy, ale dziewczyna liczy na pełen relaks, zabiegi upiększające i zacieśnienie kontaktów z redaktorem Kordeckim. Nie sposób pominąć Brutusa, starego kundelka należącego do Koredeckiego, którym przez weekend ma zaopiekować się Zojka. Niestety w hotelu nie jest tak jak sobie wyobrażała nasza bohaterka. Zamiast SPA, zostaje wciągnięta w terenową gre. Zamiast masaży i zabiegów, musi biegać po lesie, bagnach i krzakach. Na dodatek podsłuchuje niepokojącą rozmowę. Co tak naprawdę dzieje się w hotelu, czy uda się pozbyć rywalki, Arlety polującej na Kordeckiego?

Joanna Szarańska z książki na książkę jest lepsza. Zabawne sytuacje, ciepło, znakomite postacie, humor. Lekka, wywołująca śmiech, odprężająca i bardzo dobrze napisana lektura. Sceny z kundelkiem rewelacyjne i jakże prawdziwe. Przyznam, że zasmuciła mnie wiadomość, że to już ostatnia powieść o Zojce, ale mam nadzieję, że autorka zmieni zdanie. Najwyższa ocena i gorąco polecam. (G.S.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>