MAŁGORZATA.J.KURSA „Wiedźmy na wakacjach” *****

RECENZJA PATRONACKA, PRZEDPREMIEROWA.

MAŁGORZATA.J.KURSA „Wiedźmy na wakacjach” *****

Książka przekazana przez wyd. LUCKY.

Obraz może zawierać: tekst

Wiedźmy postanawiają uciec od warszawskich upałów , trochę odpocząć i spokojnie popracować w domu Majki na Podlasiu. Dwa samochody załadowane bagażami ( w tym głównie ciuchami Idy) , wyruszają w drogę. Oczywiście jadą zwierzaki Majki, Muza i Czort. Cudowna okolica, piękny stary dom dają nadzieję na wspaniały wypoczynek. Nic bardziej mylnego. Niestety zjawiają się niespodziewani goście, w tym dwie autorki. To już krzyżuje plany wiedźm, ale dopiero dwa morderstwa dokonane w domu Majki i zamach na młodego, obiecującego pisarza Tarninka, zamieniają planowane wakacje w koszmar. Ktoś usiłuje dostać się do domu, zaczynają dziać się niepokojące wydarzenia. Na dodatek wiedźmy są na początku listy podejrzanych. Co jeszcze zdarzy się w sielskim miejscu? Co odkryje miejscowy policjant przy pomocy sekretarka? Wszystkiego dowiecie się z książki. Małgorzata Kursa w najwyższej formie. Fantastyczne opisy, humor, wspaniałe dialogi i misternie skonstruowana intryga nie pozwolą oderwać się od tej lektury. Najwyższa ocena i gorąco polecam, choć wiem, że wiele osób już od dawna niecierpliwie czeka na drugi tom o pewnej agencji , czterech niezbyt standardowych kobietach i sekretarku. (G.S.)

One comment to MAŁGORZATA.J.KURSA „Wiedźmy na wakacjach” *****

  • Gandalf  says:

    „Wiedźmy na wakacjach” to doskonałe połączenie kilku gatunków, które czyta się z największą przyjemnością. Kapitalny tytuł, który bawi do łez i wciąga w arcyciekawą intrygę. Zdecydowanie polecamy na kilka gorących, letnich wieczorów! :)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>