REMIGIUSZ MRÓZ „Czarna Madonna” ***

REMIGIUSZ MRÓZ „Czarna Madonna” ***

KSIĄŻKA PRZEKAZANA PRZEZ wyd. CZWARTA STRONA.

Samolot lecący do Izraela nagle znika z radarów. Leci nim Aneta, narzeczona bohatera, byłego księdza Filipa. W tym samym czasie Filip zaczyna doświadczać bardzo dziwnych stanów. Czuje się opętany. Wraz z siostrą narzeczonej, Kingą próbują rozwikłać tę zagadkę. Do czego to wszystko zmierza? Dlaczego znika następny samolot? Kim jest dziwny mężczyzna zwany Istniejącym? I co z tym wszystkim wspólnego ma obraz Czarnej Madonny?
Fenomenalnie napisana powieść. Remigiusz Mróz znowu zaskakuje, niesamowitym pomysłem, genialnym warsztatem i ogromną wiedzą. Rzadko czyta się książkę, która wsysa czytelnika, a jednocześnie niesie bardzo ważne przesłanie, pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem, uświadamia, że są na świecie rzeczy, których nie możemy racjonalnie wytłumaczyć. Ponadto autor potrafił przez cały czas trzymać czytelnika w ogromnym napięciu, chwilami wręcz mocno przestraszyć. Mnie ta książka pochłonęła i zachwyciła. Mróz w szczytowej formie. Najwyższa ocena za pomysł, akcję i przesłanie. Chyba nie muszę polecać, bo jestem pewna, że sięgnięcie po tę rewelacyjną książkę. (G.S.)

One comment to REMIGIUSZ MRÓZ „Czarna Madonna” ***

  • Gandalf  says:

    Mróz nie przypadkiem został uznany za jednego z lepszych polskich pisarzy kryminałów. Tym razem zaskoczył gatunkiem, ale wyszło mu nad wyraz zręcznie, więc potwierdzamy – „Czarna Madonna” może wystraszyć, trzyma cały czas w napięciu i zdecydowanie warto po nią sięgnąć! :)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>