Category Z wycieczki po BLOGACH

SPACERKIEM PO BLOGACH.

Mam taki jeden blog, na który, ze wstydem muszę przyznać zaglądam. Dlaczego? Zastanawiam się nad tym, jak trzeba być wybitnie antyutalentowanym, żeby z każdego zdania zrobić potworka językowego. Takie perełki jak „kupki smakowe”, „lega w gruzach” są tam na porządku dziennym, ale dzisiejsza „recenzja” książki Hanny Greń spowodowała najpierw u mnie dziwny zamęt w umyśle, a potem wzbudziła negatywne emocje. Dlaczego, jeśli ktoś czegoś nie umie, to się za to bierze? Ale do rzeczy:
„Żadna z zamordowanych kobiet nie posiada cech wspólnych, ani z wyglądu, ani z charakteru co bardziej komplikuje sprawę.”
– Cudne, prawda? Nie skomentuję.
„Sporym utrudnieniem dla prowadzących śledztwo jest również fakt zacierania przez zabójcę śladów”
– Rozumiem, że zabójca powi...

Read More

Z wycieczki po BLOGACH

buźka

Z cyklu „Wycieczki po blogach” alternatywna recenzja Książki MAŁGORZATY KURSY „Babska misja” napisana przez G. Strumiłowską.
Luka jest biedną dziewczyną, z powodu, że ma okropną matkę, która zostawiła jej dom, ale nic więcej. Nie lubiła mężczyzn i chciała ta okropna kobieta, żeby jej córka była samot12043171_10204843839165688_4056584408597611859_nna, tak jak ona, kiedy ojciec Luki ją rzucił w czasie ciąży. Z tego Luka zamieszkała ze swoją przyjaciółką Moniką, też samotną. Na początku było mi smutno, żal mi było tych dziewczyn, tym bardziej, że Luka zakochała się koledze z pracy, Filipie, który nie zwracał na nią uwagi, chociaż była piękna. U sąsiadów znaleziono trupa młodej dziewczyny przez to Luka poznała Łukasza, bardzo przystojnego policjanta...

Read More